קשיי נשימה? נתפס הגב? כואב הראש?
את.ה בידיים טובות הגעת לטיפול אצל
אושר מטפל מומחה במגוון שיטות, נסיון בטיפול אינטגרטיבי של 30 שנה

המפגש כולל אבחון מקצועי, הדרכה, עיסוי, בניית תהליך שיקומי ותרגול
ההקלה כבר מורגשת
במבצע+ אבחון בונוס

אני כאן בשבילך ולצידך
ליצירת מרחב בטוח של ריפוי

התייעצות בכל נושא, ליווי רגשי ותמיכה בין מפגשים,
קביעת מועד למפגש:
ווטסאפ, טלגרם, מייל, או בטופס
חסיון טיפולי ודיסקרטיות:

עשרות שנים של נסיון בטיפול בעיסוי יציבה נשימה וקואורדינציה
גב תפוס, כאבי ראש, תפיסת עורף ומגרנות

גב ו-אגן
♡ גב תפוס ♡ כאבי גב ♡ פריצת דיסק גב תחתון ♡ עקמת ♡ יציבה נכונה ♡ הרדמות ידיים או רגליים ♡ שיקום לאחר תאונה ♡
כולל אבחון
תרגול
והדרכה ליציבה נכונה
עורף- ראש- שכמות- כתפיים
כאבי ראש ♡ עורף תפוס ♡ מיגרנה ♡ כאב בשכמות ♡ שיקום לאחר נפילה ♡
כולל אבחון
תרגול
והדרכה ליציבה נכונה
נשימה
קשיי נשימה ♡ עייפות ♡ כאבי ראש לאחר חבישת המסיכה? ♡ נשימה לא אפקטיבית ♡ אסטמה ♡ ברונכיטיס ♡ קוצר נשימה מתח ♡
כולל הדרכה לנשימה תפקודית וטיפול בהיבטים רגשיים
Previous slide
Next slide

כשמו כן הוא, בעיסוי המשולב אנחנו מיישמים טכניקות ממספר שיטות מגע קלאסיות- מסורתיות ומודרניות על מנת להגיע לתוצאה המיטבית ביותר.
המטפל בוחר את המינון בין השיטות בהתאם לאבחון המטופל, בהתאם לסיבות הפניה, הרגישויות והרצונות של הלקוח.

ל-עיסוי המשולב יתרונות רבים: שחרור גב תפוס, הקלה בכאבי פריצת דיסק ומגבלות בתנועה, במיגרנות וכאבי ראש, שרירים תפוסים, שיפור זרימת מחזור הדם, ניקוי חסמים אנרגטיים ואיזון אנרגטי.

בהתאם לצרכיו הייחודיים- אישיים של המטופל והאבחון, ובהתאם למאפיינים שונים בהיבט הפיזי והנפשי, אנחנו בונים את קומבינציית הטכניקות בהן נשתמש מתוך ארגז הכלים של המטפל.
ההתמחות שלנו היא במספר טכניקות יעילות כמו שיאצו, עיסוי תאילנדי, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי שוודי- קלאסי, טכניקות מעוצמת הרכות, שיטת שניידר ועוצמת הרכות.

לכול לקוח תתאים טכניקה או שילוב שיטות שונה, גם בהיבט שיקומי ובטיפול בכאבים ב-גב, עורף, כתפיים, שכמות, ראש, דורבן, מגבלות בתנועה והרדמויות ידיים ורגליים.

מיומנויות אילו עוצמתיות הן נלמדו ונבדקו מתוך ניסיון רב- שנים וניתנות ליישום במפגש:
@ אימון ליציבה נכונה

@ נשימה תפקודית מתאימה

@ תרגול קואורדינציה 

@ איזון חושי: הפחתת או הגברת הרגישות למגע, היפרסנסטיבית או היפוסנסטיביות טקטילית. המגע הינו המקור העיקרי להתפתחות תקשורת אישית ובינ- אישית תקינה. דרך אומנות המגע והעיסוי ניתן לשפר את יכולותיך התפקודיים והמוטוריים ולהביא לשיפור תפקוד מנגנוני ההרפיה.

@ תהליך נפשי- רגשי בפסיכודרמה, גשטלט, אדלר, או עקרונות טנטריים (המטפל אודי רובין מוסמך לטפל בכול המוזכר).

מומלץ כ-עיסוי מתנה, עיסוי זוגי, או עיסוי ספא לפינוק.
העיסוי משפר את זרימת הדם, מפחית את הלחץ והמתחים על השרירים ויוצר הרמוניה בגוף. רוב המתנסים בעיסוי שבדי חשים בנעימות רוגע ושלווה.

עיסוי שוודי הוא שיטת עיסוי המשתמשת בשמנים להרגעה ולהנאת הלקוח. המטפל שם דגש על האווירה, שבה נעשה העיסוי לצורך כך.

העיסוי השוודי פותח על ידי פֶּר הנריק לינג (פרופסור שוודי לרפואת ספורט) בתחילת המאה ה-19, כשיטה לריפוי באמצעות שיפור זרימת הדם והלימפה בגוף. לינג פיתח שישה יסודות, שבהם נוהגים בטכניקת העיסוי:

1. ליטוף – העברת ידי המעסה בתנועות עדינות על האזור המיועד.
2. עיסוי עמוק – דחיפה וגלגול כף היד באזורי שרירים.
3. חיכוך – יצירת חיכוך לחימום רקמות.
4. הקשות קצביות – בעזרת גב כף היד בשרירים ובשכמות.
5. לחיצה – באמצעות האגודלים ישירות על שריר ובצד עמוד השדרה.
6. רטט – תנודות מהירות של הידיים לשחרור וחימום השריר.

עיסוי שבדי הוא עיסוי מהפופולאריים ביותר בכל מרכז ספא. במהלך הטיפול המעסה עושה שימוש בידיים, במרפקים ובאמות כדי להפעיל את האיברים השונים בגוף, לניקוי רעלים והמרצה וכדי לשפר את הבריאות הנפשית והגופנית.

המטופל שוכב על הבטן, מכוסה במגבת או סדין. המעסה מטפל בכול איברי הגוף הכואבים, בהתאם לגבולות ורצונות המטופל.
שמני העיסוי בהם משתמש אודי רובין במרכז הינם מהאיכותיים ביותר וכוללים בין היתר שמנים אתריים, שמנים חסרי ריח וכאלה מתמציות צמחים.

מומלץ לספורטאים, עיסוי התאוששות לאחר מירוץ או אימון ובכאבי שרירים ותפיסת שרירים.
בעיסוי המגע מותאם הדרגתית כך שאין כניסה לכאב ומושגת הרפייה יעילה ועמוקה.
העיסוי מעלה את המודעות הגופנית, מחזיר תחושת נפח ועומק, משפר את זרימת הדם, מפחית את הלחץ והמתחים על השרירים ויוצר הרמוניה בגוף. המתנסים בעיסוי עשויים לחוש בהרפייה עמוקה וריחוף בנעימות.
עיסוי רקמות עמוק הינו תהליך של שחרור מתח מרקמות הנמצאות בשכבות עמוקות וגם באלו היותר שטחיות. עיסוי שרירים עמוק הוא מושג נרדף, כשאומרים רקמות מתיחסים לשרירים גידים מפרקים ועוד.
העבודה נעשית בעיקר לרוחב סיבי הרקמה, עבודת רוחב מסייעת בשחרור מלא יותר. העיסוי מסייע גם בשחרור דפוסים כרונים של מתח בגוף.
מתח מתבטא בהפרעה לגמישות ולזרימה חופשית של דם, עצבים ולימפה על ידי כיווץ תאי השריר ונוכחות חומרים ברקמה. כתוצאה מכך מגיע פחות דם וחמצן לרקמה ותפקודה התקין מוגבל, יחד עם זאת הרעלים מתקשים למצוא את דרכם החוצה ויוצרים חסימה ונזק לרקמה.
עיסוי שרירים לעומק עשוי ליצור שינוי במערכת הפיזית והאנרגטית של המטופל.

בסין העתיקה – כבר בשנת 2600 לפני הספירה בספר הרפואה הקדום ביותר "ספר הרפואה של הקיסר הצהוב" (Huang Di Nei Jing) מופיעות הנחיות מפורטות לטיפול במגע באמצעות מניפולציות עיסוי וכפי שעולה מתוך מימצאים ארכיאולוגיים ועדויות היסטוריות נוספות – שימוש באומנות העיסוי ככלי טיפולי טבעי ואינטואטיבי היה נפוץ אצל רוב הציוויליזציות העתיקות כגון מצרים, יוון, רומא, מספותמיה, סין, קוריאה ועוד.
בין הדמויות פורצות הדרך אשר הניחו את המסד לתורת העיסוי במתכונתה המערבית המודרנית ראוי לציין את:
הפסיכואנליסט האוסטרי-אמריקאי ד"ר וילהלם רייך
Wilhelm Reich the Austrian psychiatrist, 1897–1957
ד"ר רייך פיתח תפיסה טיפולית פורצת דרך המבוססת על עיסוי רקמות ממוקד המשולב בנשימה מונחת המעודדים הרפיה של הרקמות הנוקשות ומשיגים בעקבות זאת שחרור פיזי ואף שחרור רגשי של הרבדים העצורים.
ד"ר אידה רולף 1896–1979 Ida Pauline Rolf ד"ר רולף פיתחה שיטה ייחודית הנפוצה בשם "רולפינג" או "אינטגרציה מבנית" אשר נועדה בעיקרה לתיקון דפוסי יציבה לקויים ואיזון מנגנון שלד שריר מול כוח הכבידה הפועל על הגוף באמצעות שחרור מחתלות / פסיה, עיסוי רקמות עמוק והפעלה פיזית מודרכת לצורך שיקום תפקודי הגוף.

גוף ונפש שחרור מתח פיזי האצור ברקמות הגוף באמצעות עיסוי משיג, מלבד שחרור פיזי של הרקמות המכווצות גם שחרור של רבדים נפשיים עמוקים לטובת הגברת מודעות ושליטה על תהליכים הנוכחים בחיינו. השפעת הטיפול באמצעות עיסוי רקמות עמוק מתבטאת הן בשיפור התפקודים הפיזיים / מוטוריים והן בהקלה במישור הרגשי.

ארט ריגס Art Riggs אחד מבכירי המומחים לטיפול במגע של ימינו ומסאג' תראפיסט בעל שם עולמי מחדד את ההבנה באשר לייחודה ויעילותה של שיטת עיסוי רקמות עמוק : "עיסוי רקמות עמוק אינו רק עיסוי "חזק" במובן הפשטני של הפעלת יותר כוח ומאמץ בעת ביצוע העיסוי… אלא הכרה והבנה של השכבות העמוקות בגוף והכישרון לעבוד עם רקמות אלה במטרה לשחרר רבדים עצורים לכלל תנועה חופשית – בדרך היעילה ביותר !

עיסוי רקמות עמוק להבדיל מהרפיה שטחית של שרירים באמצעות מסאג' "חזק" או מסאג' "מפנק" – עיסוי רקמות עמוק מיועד לבצע באופן ממוקד ומדויק שחרור והפעלה של רקמות דומיננטיות עמוקות, טיפול בגידים ובשרירים, הגדלת טווחי תנועה, שיקום רקמות לאחר פציעות, טיפול בפתולוגיות שלד שריר ורכישת דפוסי יציבה ותנועה מתוקנים.
שיטת עיסוי זו יעילה גם עבור אתלטים וספורטאים אשר חושפים את השרירים לתנאי מאמץ קיצוניים מידי יום ומשום כך זקוקים, יותר מכל לנטרול מיידי של השפעות מתח וכאב בשרירים, למרות שאין חובה להיות ספורטאי או אתלט כדי ליהנות מיתרונות שיטת עיסוי זו.
עיסוי רקמות עמוק משמש כלי יעיל ביותר עבור נפגעים הנמצאים בתהליך שיקום לאחר תאונות דרכים, תאונות עבודה או פציעות ספורט.

הטיפול מתחיל בשיחה קצרה לגבי הסיבה שלשמה הגיע המטופל, היסטוריה רפואית ומצבו הפיזי והרגשי של המטופל

עיסוי השרירים עושה שימוש בתנועות ייחודיות לצורך ריכוז זרימת הדם הזורם בשריר או במרכזי שרירים.

העיסוי מתבצע על ידי קיבוע והקפת השריר הנדרש ובתנועות לחיצה וחיכוך מגיע עד לשכבות הפנימיות ביותר של השריר. תנועות אילו דרושות על-מנת לאזן את זרימת הדם בשריר ולשמר או להחזיר את השריר לפעילות נורמלית.

עיסוי זה נכלל כחלק מתחום העיסויים הרפואיים, אשר נועד לטפל בבעיות הנגרמות עקב שחיקה וניוון בשריר. כמו כן, העיסוי נועד לטפל בפגיעות ונזקים אשר קורים לעיתים תכופות בספורטאים, כגון: תסמונת תעלת שורש כף היד (carpal tunnel syndrome), דלקות שרירים ועוד.

עיסוי רקמות עמוק מתמקד באזורים מסוימים בגוף החשופים יותר לדלקות, פציעות וחבלות. אזורים אלו כוללים לרוב מפרקים וקבוצות שרירים ועל-כן ספורטאים מרבים להיעזר בו. דרך העיסוי היא חדירה לעומק הרקמה, המבוצעת על ידי אצבעותיו של המעסה ולחיצה תוך כדי סיבוב איטי להדמיית פעילות הרקמה. שיטה זו נחוצה מאחר שלא כל אדם רגיש ללחיצות באותה מידה ובאמצעות ניסוי וטעייה, יכול המעסה להגביר או להאט את מהירות הסיבובים והלחץ. משום הצורך בהתמקדות באזורים מסוימים, אין נהוג להשתמש בשמני עיסוי, מפאת החלקת אצבעותיו של המעסה.

טיפול במגע לאיזון רגישויות למגע ושמע, הפחתת או הגברת הרגישות למגע (היפרסנסטיבית או היפוסנסטיביות טקטילית). המגע הינו המקור העיקרי להתפתחות תקשורת אישית ובין אישית תקינה. דרך אומנות המגע והעיסוי ניתן לשפר את יכולותיכם התפקודיים והמוטוריים ולהביא לשיפור תפקוד מנגנוני ההרפיה.

המפתח להצלחת וויסות חושי נעוץ באבחון ובניית תוכנית טיפולית מדורגת ומתאימה למטופל, מנקודת ראותו. התוכנית כוללת תרגול בבית.
איזון רגישויות נשען על שיטת אלבאום ומיושמים בו עקרונות שונים כגון:
איזון טקטילי
איזון שיווי המשקל
העצמת תחושת הנפח והעומק

פנקי את עצמך

מפגש שלישי חינם.

1+2

תקף ל-2 המפגשים הראשונים בלבד.

ההטבה אישית ולא ניתנת להעברה.

בתוקף לחצי שנה ממועד המפגש השני.

לוגו אושר טנטרה מטפל מנוסה בעיסוי אירוטי לנשים
דילוג לתוכן